قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج

قیمت قالیشویی در کرج، با توجه به تعداد قالیشویی های فعال و خدمات یا سرویس های هرکدام از آنها متفاوت است. قالیشویی ها از مهم‌ترین مراکز در زمان های نزدیک به ایام عید است که تقریبا توسط همه افراد استفاده می‌شود. شعبه های قالیشویی در شهر کرج با توجه به نوع قالیشویی و میزان محبوبیت آنها متفاوت بوده به صورتی که قالیشویی های محبوب و معروف تعداد شعبه های بیشتری دارند یا به خاطر داشتن تعداد شعبه های بیشتر برای بالاتر بردن سرویس دهی معروف شده‌اند. قیمت سایر خدمات و سرویس ها در قالیشویی های مختلف تقریبا یکسان است و می‌توان با توجه به نوع خدمات و سرویس ها برای استفاده از خدمات آنها تصمیم گرفت.

در ادامه یکسری قیمت های پایه برای استفاده از خدمات ابتدایی قالیشویی برای شما مشخص کرده‌ایم. دقت کنید که این قیمت های پایه و توافقی بوده و با توجه به اندازه یا نوع فرش شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت اصلی هر کدام از خدمات یا سرویس های مورد نیاز شما بهتر است با نزدیک‌ترین شعبه قالیشویی تماس گرفته و از قیمت اصلی آنها اطلاع پیدا کنید. در صورت نیاز می‌توانید با اطلاع پیدا کردن از قیمت ها به راحتی برای انجام سایر سرویس ها با شعبه های مورد نظ خود تماس بگیرید. دقت کنید که این قیمت ها نسبت به زمان و سرویس انجام شده بسیار قیمت های مناسب و عالی خواهد بود. از جمله سرویس هایی که با قیمت های متفاوت در قالیشویی کرج ارائه می شود می‌توان به آبشویی یا شستشوی فرش ها، لکه‌گیری یا ترمیم آنها و در نهایت سایر خدمات مربوط به قالیشویی اشاره کرد.

تماس باما

۰۲۶۹۱۰۰۸۶۸۷

سفارش آنلاین
برای ثبت خدمات مبل شویی  کلیک کنید

قیمت قالیشویی در کرج

  1. قیمت پایه آبشویی برای فرش های معمولی از ۶ هزار تومان
  2. قیمت پایه آبشویی برای فرش های فانتزی از ۸ هزار تومان
  3. قیمت پایه آبشویی برای فرش های ابریشم مصنوعی و فرش های طرح شگی از ۱۰ هزار تومان
  4. قیمت پایه آبشویی برای فرش های دستبافت لاکی کمتر از ۲۸ رج از ۱۲ هزار تومان
  5. قیمت پایه آبشویی برای فرش های کرم کمتر از ۲۸ رج از ۱۵ هزار تومان
  6. قیمت پایه آبشویی برای فرش های گل ابریشم معمولی از ۲۰ هزار تومان
  7. قیمت پایه آبشویی برای فرش های گل ابریشم زیر ۴۰ رج از ۲۵ هزار تومان
  8. قیمت پایه آبشویی برای فرش هایی با قدمت بالای ۳۰ سال از ۳۰ هزار تومان

خدمات رنگ برداری به صورت توافقی

هرگونه خدمات لکه‌برداری، سفیدشویی، شامپوشویی، دوبارشوری، نانوشویی به صورت توافقی برای فرش های ماشینی و دستبافت انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید