با ما در تماس باشید

همین امروز تماس بگیرید!

_

همراهان عزیز مبل شویی خوشنام، در این بخش به سوالات پر تکرار شما به صورت کامل پاسخ داده ایم، اگر سوالی در ذهن خود دارید که پاسخ آن را در این بخش مشاهده نمی کنید میتوانید با پر کردن فرم از من بپرس، سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان مبل شویی خوشنام در اولین فرصت پاسخگوی درخواست شما باشند.

چه نوع مبل های پارچه ای برای شامپو مبل مناسب نیست؟

پارچه های ظریف مانند ابریشم، پارچه جیر و مخملی برای هر شستشو با آب مناسب نیستند و نیاز به تمیز کردن خشک دارند.همانطور که شامپومبل ،تمیز کاری با آب است ، بنابراین برای پارچه های ظریف توصیه نمی شود.

آیا سرویس مبلشویی تضمین حذف ۱۰۰٪ لکه را دارد؟

ما در پروسه تمیز کردن، حذف کامل لکه های قدیمی / سخت را تضمین نمی کنیم. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به بهترین نحو و بدون آسیب رسیدن به سطح، مبلمان شما تمیز گردد.

اگر خدمات ارائه شده راضی نبودم چه؟

در مبلشویی کرج ما اطمینان ارائه بهترین خدمات را به شما می دهیم با این حال اگر شما شکایات، پیشنهادات و یا بازخورد در رابطه با کیفیت خدمات و یا تیم، قیمت گذاری و غیره دارید، لطفا با ما با شماره  ۰۲۶۳۴۲۱۸۸۵۶تماس بگیرید. همچنین میتوانید بخش تماس با ما رفته و فرم تماس با ما را پر کنید.توصیه می شود این کار را ظرف ۲۴ ساعت پس از ارائه خدمات خود انجام دهید.

آیا باید لوازم تمیز کردن (شوینده ها) را خودمان تهیه کنیم یا خود تیم وسایل را همراه خود می آورد؟

تیم ما تمامی مواد شوینده و لوازم مورد نیاز را همان گونه که سرویس رزرو شده ،با خود همراه دارد. البته تامین نیاز های اولیه مانند سطل زباله و آب و برق مورد نیاز است.

زمان خشک کردن برای مبل/صندلی قبل از شستشو چیست؟

برای تمام مبل های / صندلی پارچه ای یک زمان خشک شدن ۲-۳ ساعت لازم است که فن همراه با سیستم تهویه طبیعی روشن باشد. ۹۰% رطوبت در حین فرایند شستشو خارج شده و ۱۰% باقی مانده با هوا خشک میشود. زمان خشک شدن ممکن است بسته به نوع پارچه و شرایط آب و هوایی متفاوت باشد. برای تمام مبل ها / صندلی ی چرم هیچ زمانی برای خشک کردن لازم نیست، پس از اتمام مراحل تمیز کردن آماده استفاده هستند.

آیا مواد شوینده مورد استفاده بی خطر و قابل تجزیه هستند؟

تمام مواد شوینده که متخصصین ما استفاده میکنند برای نوزادان، افراد سالم و حیوانات خانگی بی بو و بی خطر هستند.

اگر در خلال شستشو خسارتی رخ دهد چه اتفاقی می افتد ؟

مشتری گرامی خدمات تخصصی مبل شویی کرج با بهترین مواد شوینده و متناسب با رویه مبل شما انجام می شود و با استفاده از سرویسکاران آموزش دیده و مجرب ما خسارات هنگام شستشوی را به صفر رسانده ایم.

از من بپرس!

اگر سوال خود را در بخش سوالات متداول نیافتید کافی است همینجا از ما بپرسید تا در اولین فرصت پاخ آنها منتشر کنیم

_