بهترین روش شستن کوسن مبل

بهترین روش شستن کوسن مبل

باید بدانید که کوسن های مبل جزء لوازم دکوری منزل به حساب می آیند و باید کاملا تمیز و پاکیزه باشند تا نمای خانه را زیباتر و دلچسب تر کنند. کوسن ها نیز همانند مبلمان ممکن است کثیف شوند و نیاز به شست و شو داشته باشند. بهتر است با روش شستن کوسن مبل آشنا باشید تا در مواقع نیاز به بهترین حالت ممکن آن ها را از شر کثیفی خلاص کنید و به زیبایی خانه ی خود بی‌فزایید.

 

مبل شویی کرج آماده ارائه کلیه خدمات مبل شویی و بخارشویی مبلمان در محل با استفاده از دستگاه های رادکتور، مکش آلمانی و شامپوهای درجه یک و معطر ایرانی آماده حضور و ارائه خدمات در سراسر کرج و تهران می باشد. کافی است با شماره تماس های: ۳۴۲۱۸۸۵۶ و ۹۱۰۰۸۶۸۷ ویژه استان البرز و شهر کرج و شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۸۶۸۷ ویژه استان و شهر تهران تماس بگیرید یا فرم سفارش آنلاین خدمات مبل شویی رو پر کنید و منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید.

بهترین و ساده ترین روش شستن کوسن مبل:

برای اینکه این کار را به بهترین نحو انجام دهید در ابتدا بهتر است نسبت به جنس پارچه ی کوسن خود آگاهی داشته باشید تا بتوانید آن ها را تمیزتر بشویید. پارچه های مختلف با جنس های متفاوت شوینده های مخصوص خود را نیاز دارند تا کمتر آسیب ببینند و یا رنگ آنها عوض شود.
برای دوخت کوسن ها از جنس پارچه ی نخ پنبه، چرم، کتان و … استفاده می شود.

شستن کوسن های دارای کاور و بدون کاور چگونه ممکن می شود؟

ابتدا پشت کوسن خود را نگاه کنید معمولا برچسب دستورالعمل شستن کوسن را در پشت آن میزنند. که با خواندن آن می توانید از جنس مواد الیاف و مواد درون کوسن خود آگاهی داشته باشید.
برای کوسن هایی که کاور ندارند، قبل از اینکه کل بالشتک مبل را به مواد شوینده آغشته کنید ابتدا آن شوینده را در گوشه ای از کوسن تست کنید تا از سازگاری شوینده با کوسن خود اطمینان کسب کنید. اگر پس از تست آسیبی به کوسن وارد نشد می توانید آن را به راحتی با شوینده مورد نظر بشویید.

ممکن است کوسن شما دارای جلد و کاور باشد. در این صورت می توانید به راحتی کاور را در بیاورید و با دست بشویید یا پس از اطمینان از اینکه کاور زیپ دار کوسن در ماشین لباسشویی خراب نخواهد شد میتوانید آن را داخل ماشین لباسشویی بیندازید تا شست و شو شود.

استفاده از بخارشویی می تواند یکی از بهترین روش های شستن کوسن ها باشد. در کنار استفاده از جاروبرقی برای خاک گیری کوسن و مبل ها، از بخارشویی برای نظافت اساسی تر استفاده کنید. استفاده از بخارشویی موجب می شود که تمام جرم و آلودگی که در ساختار پارچه کوسن قرار دارد خارج شود و در عین حال فرم کوسن شما حفظ گردد. پس از اینکه از بخارشویی کمک گرفتید و کوسن ها را تمیز شستید در مجاورت هوا قرار دهید تا کاملا خشک شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید